Kullanıcı:
Şifre:


Şifremi Hatırlat
  Üye Sayisi: 2326
  Ziyaretçi Sayisi: 536161
HİKİNG
URLA-ÇİLEK YOLU
[ 24.11.2019 - 24.11.2019 ]
Ayrıntılar

 SEVGİLİ DEDAK ÜYELERİ VE MİSAFİRLERİ;
24 KASIM PAZAR GÜNÜ URLA YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ YAKINLARINDAN ÇİLEK YOLUNA A VE B OLARAK 2 GRUPHALİNDE YÜRÜNECEKTİR. SABAH KAHVALTI MOLASI URLA MERKEZDE VERİLECEKTİR. A GRUBU ORTALAMA 11 KMLİK HAFİF BİR YÜRÜYÜŞ, B GRUBU İSE YAKLAŞIK 15 KM YÜRÜYECEKTİR. DAĞ ÇİLEKLERİNİN OLGUNLAŞMIŞ OLMASINA BAĞLI OLARAK YOL BOYUNCA DAĞ ÇİLEĞİ TOPLAMA İMKÂNIMIZ OLACAKTIR. HER SENE OLDUĞU GİBİ ÖĞLE MOLASINDA KULÜBÜMÜZÜN KURUFASULYE-TURŞU İKRAMI OLACAKTIR.

DİKKAT: EKMEĞİNİZİ, TABAĞINIZI ve KAŞIĞINIZI GETİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

ÖNEMLİ;
ETKİNLİK REHBERLERİMİZİN “YÜRÜYÜŞ KIYAFETLERİ VE KRİTERLERİNE UYGUN OLMAYAN KİŞİLERİ “YÜRÜYÜŞLERE ALMAMA HAKKI VARDIR.

ETKİNLİK REHBERLERİ
A GRUBU: NAKİ KARADAĞ
B GRUBU: İSMAİL ASLAN

ARAÇ GÜZERGÂHIMIZ ŞÖYLEDİR:
1.ARAÇ PAZAR SABAHI SAAT
07.10 EVKA 2. EĞİTİMCİLER SİTESİ ÖNÜ,
07.15 MAVİBAHÇE ECZANE ÖNÜ, ATAKENT
07.20 BOSTANLI VAPUR İSKELESİ OTOBÜS DURAĞI: 07.30 KARŞIYAKA VAPUR İSKELESİ 07.45 BORNOVA MİGROS
08.00 SUPHİ KOYUNCUOĞLU LİSESİNDEN KONAK VE
MUSTAFA KEMAL BULVARINDAN FAHRETTİN ALTAY
2. ARAÇ PAZAR SABAHI SAAT
07.30 BUCA ÜÇKUYULAR
07.40 BUCA BELEDİYE ÖNÜNDEN MENDERES CADDESINDEN
08.00 HATAY ÜÇYOL METRO DURAĞI, HATAY İNÖNÜ
CADDESİ, OPET BENZİN İSTASYONU ÖNÜ
HER İKİ ARAÇTA ÜÇKUYULAR OPET BENZİN İSTASYONU ÖNÜNDE SAAT 08.15 CİVARINDA BULUŞARAK ÇEŞME YÖNÜNE DEVAM EDECEKTİR. BİR ARACIMIZ GÜZELBAHÇE –ZEYTİNALANI SAHİLDEN GEÇECEKTİR.
ARAÇ SORUMLULARI
KARŞIYAKA BORNOVA ARACI VEHBİ YILMAZ 05336520413
BUCA ARACI SİBEL ANDİÇ KARADAĞ 05334354819
YENİ YÜRÜYÜŞE KATILACAKLAR. ALTI TIRTIKLI BİLEĞİ SARAN BOT, SIRT ÇANTASI, ENERJİ DENGELEYİCİ YİYECEK VE İÇECEK, YEDEK GİYSİ VE, BİR ÖĞÜN HAFİF KUMANYALIK İLE GELMELERİ ÖNERİLİR.

ETKİNLİK KURALLARI
1- SERVİS SAATİNDEN EN AZ 5DK ÖNCE DURAKLARDA HAZIR BULUNMAK GEREKMEKTEDİR. ARAÇLAR HAREKET SAATİNDE BEKLEMEKSİZİN KALKACAKTIR. GİDİŞ VE DÖNÜŞTE SERVİS DURAKLARI AYNIDIR.
2- YÜRÜYÜŞ ROTASI, HAREKET SAATLERİ, GRUP ADINA ALINACAK KARAR VB. KONULARDA REHBER TEK KARAR ALMA MERCİİDİR. REHBERE MÜDAHALE EDİLMEMELİDİR.
3- İLK DEFA YÜRÜYÜŞE GELENLER, KONDİSYONU DÜŞÜK OLANLAR VE KENDİNİ O HAFTA İYİ HİSSETMEYENLER MUTLAKA A GRUBU İLE YÜRÜMELİDİR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA ÖNCÜ REHBERİ GEÇMEMELİ ARTÇI REHBERİN GERİSİNDE KALINMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ TEMPOSUNA UYMALI, KOPUKLUKLARA SEBEBİYET VERİLMEMELİDİR.
4- REHBERİN BİLGİSİ HARİCİNDE GRUPTAN KESİNLİKLE AYRILMAMALIDIR.
5- ETKİNLİKLERDE KESİNLİKLE SIGARA VE ALKOL KULLANILMAMAKTADIR. DOĞAYA ÇÖP ATILMAMALI VE ÜRETİLEN ÇÖPLER GERİ GETİRİLMEDİR. ÇEVREYE, HAYVANLARA VE ÖZEL ARAZİLERE ZARAR VERİLMEMELİDİR.
6- ETKİNLİKLERİMİZ SAYGILI, UYUMLU, ÖZVERİLİ VE DOĞAYA DEĞER VEREN KİŞİLERE MAHSUSTUR. KATILIMCILARIN HİZMET VE KONFOR ARAYIŞINDA OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.. FAALİYETLERİMİZE KATILIM GÖNÜLLÜLÜK TEMELİNE DAYANDIĞI İÇİN HER BİREYDEN, KENDİ SINIRLARININ BİLİNCİNDE OLMASI VE KENDİ SORUMLULUĞUNU ALMASI BEKLENİR. GEREK ULAŞIM GEREKSE ETKİNLİK SIRASINDA MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI REHBERİN VE KULÜP YÖNETİCİLERİNİN HİÇBİR YASAL SORUMLULUĞU YOKTUR.
7- YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.
8-.EĞER KRONİK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA İLACINIZI VE MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN ALERJİK DURUMLARA KARŞI KULLANABİLECEĞİNİZ İLAÇLARI MUTLAKA YANINIZDA BULUNDURMAYI İHMAL ETMEYİNİZ
ÜYE AİDATI BORCUNU YATIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİME VEYA BANKAYA YATIRABİLİRSİNİZ. BANKA HESAP NUMARAMIZ ZİRAAT BANKASI KONAK ŞUBESİ 34795206-5002, “İZMİR 9 EYLÜL DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ”
(İBAN NO:TR650001000776347952065002)
WEB SİTEMİZİ, FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEMEYE VE TELESEKRETERİMİZİ DİNLEMEYE DEVAM EDİNİZ.
SAĞLIK MUTLULUK VE ŞANS SİZİNLE OLSUN