Kullanıcı:
Şifre:


Şifremi Hatırlat
  Üye Sayisi: 2326
  Ziyaretçi Sayisi: 536161
HİKİNG
ATAYA SAYGI YÜRÜYÜŞÜ-KIRIKLAR GELİN DAĞI-NİF DAĞI ZİRVESİ-KAYNAKLAR
[ 10.11.2019 - 10.11.2019 ]
Ayrıntılar

 SEVGİLİ DEDAK ÜYELERİ VE MİSAFİRLERİ
10 KASIM 2019 PAZAR GÜNÜ ATATÜRK’Ü ANMA SAYGI YÜRÜYÜŞÜMÜZ KIRIKLAR-GELİN DAĞI-NİF DAĞI-KAYNAKLAR PARKURU A VE B OLMAK ÜZERE 2 GRUP HALİNDE YÜRÜNECEKTİR.
A GRUBU; KIRIKLAR-ASKER ÇEŞMESİ-KIRIKLAR ŞEKLİNDE YÜRÜYECEKTİR. GRUP YÜRÜYÜŞ MESAFESİ ORTALAMA 14 KM DİR. A GRUBU SABAH KAHVALTI MOLASI KIRIKLAR MERKEZDE (KAHVELER) VERİLECEKTİR.
B GRUBU; KIRIKLAR-GELİN DAĞI ZİRVE-NİF DAĞI ZİRVE-KAYNAKLAR PARKURUNU YÜRÜYECEKTİR. GRUP GELİN DAĞI ZİRVESİNE ULAŞTIĞINDA PARKURUN KALAN KISMINA DEVAM ETMEK İSTEMEYEN KATILIMCILARIN ÇIKIŞ ROTASINDAN KIRIKLAR KÖYÜNE GERİ DÖNÜŞLERİ SAĞLANACAKTIR. YÜRÜYÜŞ MESAFESİ, KIRIKLAR-GELİN DAĞI-KIRIKLAR KISMI İÇİN 16 KM, KIRIKLAR-GELİN DAĞI ZİRVE-NİF DAĞI ZİRVE-KAYNAKLAR KISMI İÇİN ORTALAMA 26 KM’DİR. ARAÇLAR KIRIKLAR KÖYÜNE ULAŞTIĞINDA B GRUBU YÜRÜYÜŞE HEMEN BAŞLAYACAĞINDAN B GRUBU İLE YÜRÜYECEK KATILIMCILARIN KAHVALTILARINI MUTLAKA EVLERİNDE YAPMALARI ÖNERİLMEKTEDİR.
ÜCRET ÜYELERE 26 TL MİSAFİRLERE 31 TL, 25 YAŞ ALTI ÖĞRENCİ 21 TL LİRADIR
ÖNEMLİ;
ETKİNLİK REHBERLERİMİZİN “YÜRÜYÜŞ KIYAFETLERİ VE KRİTERLERİNE UYGUN OLMAYAN KİŞİLERİ “YÜRÜYÜŞLERE ALMAMA HAKKI VARDIR. ETKİNLİK REHBERLERİ VE SORUMLUSU

ETKİNLİK REHBERLERİ:
A GRUBU REHBERİ: RAGIP ÖZKAN
B GRUBU REHBERİ: MUAMMER ERDOĞAN

ARAÇ GÜZERGAHLARIMIZ ŞÖYLEDİR:

DİKKAT: TÖREN YAPILACAĞINDAN ARAÇ SAATLERİNE DİKKAT EDİLMESİ VE 5 DAKİKA ÖNCE DURAKLARDA BULUNULMASI RİCA OLUNUR.

1.ARAÇ
PAZAR SABAHI SAAT 07: 10 EVKA 2. EĞİTİMCİLER SİTESİ ÖNÜ,
07. 15 MAVİ BAHÇE OTOBÜS DURAĞINDAN, YASEMİN KAFE ÖNÜ-
IŞIKLAR
07.20 BOSTANLI VAPUR İSKELESİ OTOBÜS DURAĞI
07.30 KARŞIYAKA VAPUR İSKELESİ
07.40 BORNOVA ÖZKANLAR MİGROS KARŞISI
07.50 SUPHİ KOYUNCUOĞLU LİSESİ ÖNÜ

2. ARAÇ 07.20 FAHRETTİN ALTAY MEYDANI, HATAY İNÖNÜ CADDESİNDEN,
07:35 HATAY-ÜÇYOL
07:40 ÜÇYOL
07:50 ŞİRİNYER İZBAN
08:55 BUCA BELEDİYE ÖNÜ
08:00 BUCA ÜÇKUYULARDAN KIRIKLAR KÖYÜNE GİDİLECEKTİR.


ARAÇ SORUMLULARI
KARŞIYAKA BORNOVA ARACI VEHBİ YILMAZ 0533 6520413
HATAY-BUCA ARACI SÜHEDA KIZILÇAM 0533 4355417

YENİ YÜRÜYÜŞE KATILACAKLAR. ALTI TIRTIKLI BİLEĞİ SARAN BOT, SIRT ÇANTASI, ENERJİ DENGELEYİCİ YİYECEK VE İÇECEK, YEDEK GİYSİ VE, BİR ÖĞÜN HAFİF KUMANYALIK İLE GELMELERİ ÖNERİLİR.

ETKİNLİK KURALLARI
1- SERVİS SAATİNDEN EN AZ 5 DK ÖNCE DURAKLARDA HAZIR BULUNMAK GEREKMEKTEDİR. ARAÇLAR HAREKET SAATİNDE BEKLEMEKSİZİN KALKACAKTIR. GİDİŞ VE DÖNÜŞTE SERVİS DURAKLARI AYNIDIR.
2- YÜRÜYÜŞ ROTASI, HAREKET SAATLERİ, GRUP ADINA ALINACAK KARAR VB. KONULARDA REHBER TEK KARAR ALMA MERCİİDİR. REHBERE MÜDAHALE EDİLMEMELİDİR.
3- İLK DEFA YÜRÜYÜŞE GELENLER, KONDİSYONU DÜŞÜK OLANLAR VE KENDİNİ O HAFTA İYİ HİSSETMEYENLER MUTLAKA A GRUBU İLE YÜRÜMELİDİR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA ÖNCÜ REHBERİ GEÇMEMELİ ARTÇI REHBERİN GERİSİNDE KALINMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ TEMPOSUNA UYMALI, KOPUKLUKLARA SEBEBİYET VERİLMEMELİDİR.
4- REHBERİN BİLGİSİ HARİCİNDE GRUPTAN KESİNLİKLE AYRILMAMALIDIR.
5- ETKİNLİKLERDE KESİNLİKLE SİGARA VE ALKOL KULLANILMAMAKTADIR. DOĞAYA ÇÖP ATILMAMALI VE ÜRETİLEN ÇÖPLER GERİ GETİRİLMEDİR. ÇEVREYE, HAYVANLARA VE ÖZEL ARAZİLERE ZARAR VERİLMEMELİDİR.
6- ETKİNLİKLERİMİZ SAYGILI, UYUMLU, ÖZVERİLİ VE DOĞAYA DEĞER VEREN KİŞİLERE MAHSUSTUR. KATILIMCILARIN HİZMET VE KONFOR ARAYIŞINDA OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.. FAALİYETLERİMİZE KATILIM GÖNÜLLÜLÜK TEMELİNE DAYANDIĞI İÇİN HER BİREYDEN, KENDİ SINIRLARININ BİLİNCİNDE OLMASI VE KENDİ SORUMLULUĞUNU ALMASI BEKLENİR. GEREK ULAŞIM GEREKSE ETKİNLİK SIRASINDA MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI REHBERİN VE KULÜP YÖNETİCİLERİNİN HİÇBİR YASAL SORUMLULUĞU YOKTUR.
7- YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.
8-.EĞER KRONİK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA İLACINIZI VE MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN ALERJİK DURUMLARA KARŞI KULLANABİLECEĞİNİZ İLAÇLARI MUTLAKA YANINIZDA BULUNDURMAYI İHMAL ETMEYİNİZ

ÜYE AİDATI BORCUNU YATIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİME VEYA BANKAYA YATIRABİLİRSİNİZ. BANKA HESAP NUMARAMIZ ZİRAAT BANKASI KONAK ŞUBESİ 34795206-5002, “İZMİR 9 EYLÜL DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ”
(İBAN NO:TR650001000776347952065002)

WEB SİTEMİZİ, FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEMEYE VE TELE SEKRETERİMİZİ DİNLEMEYE DEVAM EDİNİZ.
SAĞLIKLI MUTLU GÜNLER DİLERİZ.