Kullanıcı:
Şifre:


Şifremi Hatırlat
  Üye Sayisi: 2292
  Ziyaretçi Sayisi: 518251
DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
URLA DEMİRCİLİ-ALTINKÖY-ÇİFTLİKKÖYÜ-(KAPANIŞ)
[ 19.05.2019 - 19.05.2019 ]
Ayrıntılar

 SEVGİLİ DEDAK ÜYELERİ;

19 MAYIS PAZAR GÜNÜ DEMİRCİLİ KÖYÜNDEN BAŞLAYIP ALTINKÖYE,  2 GURUP HALİNDE YÜRÜYECEĞİZ. A GURUBU YAKLAŞIK 6 KM LİK DENİZ MANZARALI YÜRÜYÜŞTEN SONRA ÇOK GÜZEL BİR KOY OLAN ALTINKOY DE MOLA VERİYORUZ DENİZ GÜNEŞ VE KUM İLE BİRLİKTE GELENEKSEL HELVAMIZI KARIYOR VE YORGUNLUK ÇAYIMIZI İÇİYORUZ. 

İSTEYENLER YANLARINDA DENİZ MALZEMELERİNİ GETİREBİLİRLER.

ÜCRET ÜYELERE 24 TL MİSAFİRLERE 27 TL, 25 YAŞ ALTI ÖĞRENCİ 19 TLDİR.

ÖNEMLİ;

ETKİNLİK REHBERLERİMİZİN “YÜRÜYÜŞ KIYAFETLERİ VE KRİTERLERİNE UYGUN OLMAYAN KİŞİLERİ “YÜRÜYÜŞLERE ALMAMA HAKKI VARDIR.

 

ETKİNLİK REHBERLERİ:

A GRUBU: FEVZİ TAŞCİ

B GRUBU: TURGUT İBİŞ

 

ARAÇ GÜZERGÂHIMIZ ŞÖYLEDİR:

1.ARAÇ:

SAAT 07.10 EVKA-2 EĞİTİMCİLER SİTESİ ÖNÜ

07.15 MAVİBAHÇE ECZANE ÖNÜ

07.20 BOSTANLI VAPUR İSKELESİ OTOBÜS DURAĞI

07.30 KARŞIYAKA VAPUR İSKELESİ

07.45 BORNOVA ÖZKANLAR MİGROS KARŞISI

08.00 SUPHİ KOYUNCUOĞLU LİSESİ ÖNÜ

2. ARAÇ:

SAAT 07.30 BUCA ÜÇKUYULAR, BUCA HEYKEL VE MENDERES CADDESINDEN

07.45 ŞİRİNYER

SAAT 08.00 KONAK YENİ KARAMÜRSEL ÖNÜ OTOBÜS DURAKLARI ÜÇYOL METRO DURAĞI

HATAY İNÖNÜ CADDESİNDEN

FAHRETTİN ALTAYA GELECEKTİR.

KARŞIYAKA ARACI MUSTAFA KEMAL SAHİL BULVARINDAN GEÇECEK OLUP TÜM ARAÇLAR 08.20 DE FAHRETTİN ALTAY SHELL BENZİN İSTASYONU ÖNÜNDE BULUŞACAKTIR.

ARAÇ SORUMLULARI

KARŞIYAKA BORNOVA ARACI:  İSMAİL ASLAN 0532 790 69 96

BUCA VE HATAY ARAÇ:                 SİBEL ANDİÇ KARADAĞ 0533 435 48 19

 

ETKİNLİK KURALLARI

1- SERVİS SAATİNDEN EN AZ 5DK ÖNCE DURAKLARDA HAZIR BULUNMAK GEREKMEKTEDİR. ARAÇLAR HAREKET SAATİNDE BEKLEMEKSİZİN KALKACAKTIR. GİDİŞ VE DÖNÜŞTE SERVİS DURAKLARI AYNIDIR.

2- YÜRÜYÜŞ ROTASI, HAREKET SAATLERİ, GRUP ADINA ALINACAK KARAR VB. KONULARDA REHBER TEK KARAR ALMA MERCİİDİR. REHBERE MÜDAHALE EDİLMEMELİDİR.

3- İLK DEFA YÜRÜYÜŞE GELENLER, KONDİSYONU DÜŞÜK OLANLAR VE KENDİNİ O HAFTA İYİ HİSSETMEYENLER MUTLAKA A GRUBU İLE YÜRÜMELİDİR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA ÖNCÜ REHBERİ GEÇMEMELİ ARTÇI REHBERİN GERİSİNDE KALINMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ TEMPOSUNA UYMALI, KOPUKLUKLARA SEBEBİYET VERİLMEMELİDİR.

4- REHBERİN BİLGİSİ HARİCİNDE GRUPTAN KESİNLİKLE AYRILMAMALIDIR.

5- ETKİNLİKLERDE KESİNLİKLE SIGARA VE ALKOL KULLANILMAMAKTADIR. DOĞAYA ÇÖP ATILMAMALI VE ÜRETİLEN ÇÖPLER GERİ GETİRİLMEDİR. ÇEVREYE, HAYVANLARA VE ÖZEL ARAZİLERE ZARAR VERİLMEMELİDİR.

6- ETKİNLİKLERİMİZ SAYGILI, UYUMLU, ÖZVERİLİ VE DOĞAYA DEĞER VEREN KİŞİLERE MAHSUSTUR. KATILIMCILARIN HİZMET VE KONFOR ARAYIŞINDA OLMAMASI GEREKMEKTEDİR. FAALİYETLERİMİZE KATILIM GÖNÜLLÜLÜK TEMELİNE DAYANDIĞI İÇİN HER BİREYDEN, KENDİ SINIRLARININ BİLİNCİNDE OLMASI VE KENDİ SORUMLULUĞUNU ALMASI BEKLENİR. GEREK ULAŞIM GEREKSE ETKİNLİK SIRASINDA MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI REHBERİN VE KULÜP YÖNETİCİLERİNİN HİÇBİR YASAL SORUMLULUĞU YOKTUR.

7- YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA VB. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

8-EĞER KRONİK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA İLACINIZI VE MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN ALERJİK DURUMLARA KARŞI KULLANABİLECEĞİNİZ İLAÇLARI MUTLAKA YANINIZDA BULUNDURMAYI İHMAL ETMEYİNİZ

12.03.2016 GENEL KURUL TOPLANTISINDA GEÇMİŞ YILLARDAN AİDAT BORCU OLAN ÜYELERİN ÖDEMELERİNİ YAPINCAYA KADAR KATILDIKLARI ETKİNLİKLERDE MİSAFİR STATÜSÜNDEN ÜCRETLENDİRMELERİ KARARI ALINMIŞTIR.

BU KARAR YENİ YÜRÜYÜŞ SEZONUNDAN İTİBAREN UYGULANMAYA BAŞLANACAKTIR.

ÜYE AİDATI BORCUNU YATIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİME VEYA BANKAYA YATIRABİLİRSİNİZ. BANKA HESAP NUMARAMIZ ZİRAAT BANKASI KONAK ŞUBESİ 34795206-5002, “İZMİR 9 EYLÜL DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ”

(İBAN NO:TR650001000776347952065002)

WEB SİTEMİZİ, FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEMEYE VE TELESEKRETERİMİZİ DİNLEMEYE DEVAM EDİNİZ.

SAĞLIK MUTLULUK VE ŞANS SİZİNLE OLSUN