Kullanıcı:
Şifre:


Şifremi Hatırlat
  Üye Sayisi: 2266
  Ziyaretçi Sayisi: 511326
DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
ÇAMİÇİ-KARAGÖL
[ 30.12.2018 - 30.12.2018 ]
Ayrıntılar

 SEVGİLİ DEDAK ÜYELERİ VE MİSAFİRLERİ

30 ARALIK 2018’İN SON PARKURU OLAN ÇAMİÇİ-KARAGÖL YÜRÜYÜŞÜMÜZ 2 GRUP OLARAK ÇAMİÇİ KÖYÜNDEN BAŞLAYARAK KARAGÖLE YÜRÜNECEKTİR. GRUPLAR AYRI PARKURLARDAN KARAGÖLE GİDİP TEKRAR ÇAM İÇİ KÖYÜNE DÖNECEKLERDİR. SABAH KAHVALTI MOLASINI BORNOVA MERKEZDE VERECEĞİZ. YOL ÜCRETİ ÜYELERE 17 TL, MİSAFİRLERE 20 TL, 25 YAŞ ALTI ÖĞRENCİLERE 14 TL DİR. 

ARAÇ GÜZERGÂHIMIZ ŞÖYLEDİR: 

1.ARAÇ PAZAR SABAHI SAAT             

                                           07.10 EVKA 2. EĞİTİMCİLER SİTESİ ÖNÜ,                                     

                                           07.15 MAVİBAHÇE ECZANE ÖNÜ, ATAKENT

                                           07.20 BOSTANLI VAPUR İSKELESİ OTOBÜS DURAĞI:                                           07.30 KARŞIYAKA VAPUR İSKELESİ 07.45 BORNOVA MİGROS,

                                                      BORNOVA MERKEZ

 

2. ARAÇ                             07.30 BUCA ÜÇKUYULAR, BUCA HEYKEL VE MENDERES

                                                     CADDESİNDEN

                                          07.45 ŞİRİNYER
                                          08.00 ÜÇYOL METRO DURAĞI, HATAY İNÖNÜ CADDESİNDEN, 

                              08.15 FAHRETTİN ALTAY MEYDANI, MUSTAFA SAHİL BULVARI,       KONAK ÜZERİ BORNOVA MERKEZ’DE TÜM ARAÇLAR BULUŞACAKTIR.

ARAÇ SORUMLULARI
KARŞIYAKA BORNOVA ARACI:  İSMAİL ASLAN                            0532 790 69 96

BUCA ARACI:                               SİBEL ANDİÇ KARADAĞ             0533 4354819

ETKİNLİK REHBERLERİ:

A GRUBU REHBERİ: TURGUT İBİŞ

B GRUBU REHBERİ: İSMAİL ASLAN

YENİ YÜRÜYÜŞE KATILACAKLAR. ALTI TIRTIKLI BİLEĞİ SARAN BOT, SIRT ÇANTASI, ENERJİ DENGELEYİCİ YİYECEK VE İÇECEK, YEDEK GİYSİ VE BİR ÖĞÜN HAFİF KUMANYALIK İLE GELMELERİ ÖNERİLİR.

ETKİNLİK KURALLARI
1- SERVİS SAATİNDEN EN AZ 5DK ÖNCE DURAKLARDA HAZIR BULUNMAK GEREKMEKTEDİR. ARAÇLAR HAREKET SAATİNDE BEKLEMEKSİZİN KALKACAKTIR. GİDİŞ VE DÖNÜŞTE SERVİS DURAKLARI AYNIDIR.
2- YÜRÜYÜŞ ROTASI, HAREKET SAATLERİ, GRUP ADINA ALINACAK KARAR VB. KONULARDA REHBER TEK KARAR ALMA MERCİİDİR. REHBERE MÜDAHALE EDİLMEMELİDİR.
3- İLK DEFA YÜRÜYÜŞE GELENLER, KONDİSYONU DÜŞÜK OLANLAR VE KENDİNİ O HAFTA İYİ HİSSETMEYENLER MUTLAKA A GRUBU İLE YÜRÜMELİDİR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA ÖNCÜ REHBERİ GEÇMEMELİ ARTÇI REHBERİN GERİSİNDE KALINMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ TEMPOSUNA UYMALI, KOPUKLUKLARA SEBEBİYET VERİLMEMELİDİR.
4- REHBERİN BİLGİSİ HARİCİNDE GRUPTAN KESİNLİKLE AYRILMAMALIDIR.
5- ETKİNLİKLERDE KESİNLİKLE SIGARA VE ALKOL KULLANILMAMAKTADIR. DOĞAYA ÇÖP ATILMAMALI VE ÜRETİLEN ÇÖPLER GERİ GETİRİLMEDİR. ÇEVREYE, HAYVANLARA VE ÖZEL ARAZİLERE ZARAR VERİLMEMELİDİR.
6- ETKİNLİKLERİMİZ SAYGILI, UYUMLU, ÖZVERİLİ VE DOĞAYA DEĞER VEREN KİŞİLERE MAHSUSTUR. KATILIMCILARIN HİZMET VE KONFOR ARAYIŞINDA OLMAMASI GEREKMEKTEDİR. FAALİYETLERİMİZE KATILIM GÖNÜLLÜLÜK TEMELİNE DAYANDIĞI İÇİN HER BİREYDEN, KENDİ SINIRLARININ BİLİNCİNDE OLMASI VE KENDİ SORUMLULUĞUNU ALMASI BEKLENİR. GEREK ULAŞIM GEREKSE ETKİNLİK SIRASINDA MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI REHBERİN VE KULÜP YÖNETİCİLERİNİN HİÇBİR YASAL SORUMLULUĞU YOKTUR.
7- YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.
8-.EĞER KRONİK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA İLACINIZI VE MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN ALERJİK DURUMLARA KARŞI KULLANABİLECEĞİNİZ İLAÇLARI MUTLAKA YANINIZDA BULUNDURMAYI İHMAL ETMEYİNİZ.

GEÇMİŞ YILLARDAN AİDAT BORCU OLAN ÜYELERİN ÖDEMELERİNİ YAPINCAYA KADAR KATILDIKLARI ETKİNLİKLERDE MİSAFİR STATÜSÜNDEN ÜCRETLENDİRİLECEKLERDİR. .

ÜYE AİDATI BORCUNU YATIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİME VEYA BANKAYA YATIRABİLİRSİNİZ. BANKA HESAP NUMARAMIZ ZİRAAT BANKASI KONAK ŞUBESİ 34795206-5002, “İZMİR 9 EYLÜL DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ” 

(İBAN NO:TR650001000776347952065002)

WEB SİTEMİZİ, FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEMEYE VE TELESEKRETERİMİZİ DİNLEMEYE DEVAM EDİNİZ.
SAĞLIK HUZUR VE MUTLULUK DOLU BİR YIL OLMASINI DİLERİZ.