Kullanıcı:
Şifre:


Şifremi Hatırlat
  Üye Sayisi: 2234
  Ziyaretçi Sayisi: 493862
DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
URLA ÇİLEK YOLU
[ 26.11.2017 - 26.11.2017 ]
Ayrıntılar

 SEVGİLİ DEDAK ÜYELERİ VE MİSAFİRLERİ

26 KASIM  PAZAR GÜNÜ URLA YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ YAKINLARINDAN  ÇİLEK YOLUNA   A VE B GRUBU OLARAK YÜRÜNECEKTİR. SABAH KAHVALTI MOLAMIZ URLA MERKEZDE OLACAKTIR.  A GRUBU İÇİN  YÜRÜYÜŞ ORTALAMA  10 KM HAFİF BİR YÜRÜYÜŞTÜR.  AĞAÇ ÇİLEKLERİNİN OLGUNLAŞMIŞ OLMASINA BAĞLI OLARAK YOL BOYUNCA AĞAÇ ÇİLEĞİ TOPLAMA İMKANIMIZ OLACAKTIR. HER SENE OLDUĞU GİBİ ÖĞLE  MOLASINDA KULÜBÜMÜZÜN İKRAMI OLARAK KURU FASULYE PİŞİRİLECEKTİR.TABAĞINIZI, EKMEĞİNİZİ ve KAŞIĞINIZI GETİRMEYİ UNUTMAYINIZ.  . B GRUBU YÜRÜYÜŞÜ DAHA UZUN DUR.  ÜCRET ÜYELERE 21 MİSAFİRLERE 24,  25 YAŞ ALTI  ÖĞRENCİ 17 LİRADIR

ARAÇ GÜZERGAHIMIZ ŞÖYLEDİR: 1.ARAÇ

PAZAR SABAHI SAAT                 07:10 EVKA 2. EĞİTİMCİLER SİTESİ ÖNÜ,

                                              07.15 ATAKENT,

 07.20 BOSTANLI VAPUR İSKELESİ OTOBÜS DURAĞI

                                                07.30 KARŞIYAKA VAPUR İSKELESİ

                                                07.45 BORNOVAÖZKANLAR MİGROS KARŞISI

08.00 SUPHİ KOYUNCUOĞLU LİSESİNDEN KONAK ve MUSTAFA   KEMAL BULVARINDAN FAHRETTİN ALTAY              

 

2. ARAÇ                                   07.00  GAZİEMİR MEYDAN,ÖNDER CADDESİ BELEDİYE ÖNÜNDEN MİGRROS ve 6.SANAYİDEN BUCA ÜÇKUYULAR 

                                               07:30 BUCA ÜÇKUYULAR                                                                                  

                                               07:40 BUCA BELEDİYE ÖNÜNDEN MENDERES CADDESINDEN, ŞİRİNYER

HER ÜÇ ARAÇTA ÜÇKUYULAR SHELL BENZİN İSTASYONU ÖNÜNDE SAAT 08.25 CİVARINDA BULUŞARAK ÇEŞME YÖNÜNE DEVAM EDECEKTİR

ARAÇ SORUMLULARI

KARŞIYAKA BORNOVA ARACI                  NİLÜFER AÇAN              0533 4354819

HATAY ARACI                                        HALİL DÖKMECİ           0533 6016495

BUCA ARACI                                       ALİ ERKEK                       0530 4001749

 

ETKİNLİK REHBERLERİ:

A GRUBU :  ALİERKEK

B GRUBU : ADİL SAĞ

YENİ YÜRÜYÜŞE KATILACAKLAR. ALTI TIRTIKLI BİLEĞİ SARAN BOT, SIRT ÇANTASI, ENERJİ DENGELEYİCİ YİYECEK VE İÇECEK, YEDEK GİYSİ VE, BİR ÖĞÜN HAFİF KUMANYALIK İLE GELMELERİ ÖNERİLİR.

 

ETKİNLİK KURALLARI

1- SERVİS SAATİNDEN EN AZ 5DK ÖNCE DURAKLARDA HAZIR BULUNMAK GEREKMEKTEDİR. ARAÇLAR HAREKET SAATİNDE BEKLEMEKSİZİN KALKACAKTIR. GİDİŞ VE DÖNÜŞTE SERVİS DURAKLARI AYNIDIR.

2- YÜRÜYÜŞ ROTASI, HAREKET SAATLERİ, GRUP ADINA ALINACAK KARAR VB. KONULARDA REHBER TEK KARAR ALMA MERCİİDİR. REHBERE MÜDAHALE EDİLMEMELİDİR.

3- İLK DEFA YÜRÜYÜŞE GELENLER, KONDİSYONU DÜŞÜK OLANLAR VE KENDİNİ O HAFTA İYİ HİSSETMEYENLER MUTLAKA A GRUBU İLE YÜRÜMELİDİR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA ÖNCÜ REHBERİ GEÇMEMELİ ARTÇI REHBERİN GERİSİNDE KALINMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ TEMPOSUNA UYMALI, KOPUKLUKLARA SEBEBİYET VERİLMEMELİDİR.

4- REHBERİN BİLGİSİ HARİCİNDE GRUPTAN KESİNLİKLE AYRILMAMALIDIR.

5- ETKİNLİKLERDE KESİNLİKLE SIGARA VE ALKOL KULLANILMAMAKTADIR. DOĞAYA ÇÖP ATILMAMALI VE ÜRETİLEN ÇÖPLER GERİ GETİRİLMEDİR. ÇEVREYE, HAYVANLARA VE ÖZEL ARAZİLERE ZARAR VERİLMEMELİDİR.

6- ETKİNLİKLERİMİZ SAYGILI, UYUMLU, ÖZVERİLİ VE DOĞAYA DEĞER VEREN KİŞİLERE MAHSUSTUR. KATILIMCILARIN HİZMET VE KONFOR ARAYIŞINDA OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.. FAALİYETLERİMİZE KATILIM GÖNÜLLÜLÜK TEMELİNE DAYANDIĞI İÇİN HER BİREYDEN, KENDİ SINIRLARININ BİLİNCİNDE OLMASI VE KENDİ SORUMLULUĞUNU ALMASI BEKLENİR. GEREK ULAŞIM GEREKSE ETKİNLİK SIRASINDA MEYDANA GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI REHBERİN VE KULÜP YÖNETİCİLERİNİN HİÇBİR YASAL SORUMLULUĞU YOKTUR.

7- YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

8-.EĞER KRONİK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA İLACINIZI VE MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN ALERJİK DURUMLARA KARŞI KULLANABİLECEĞİNİZ İLAÇLARI MUTLAKA YANINIZDA BULUNDURMAYI İHMAL ETMEYİNİZ

 

12.03.2016 GENEL KURUL TOPLANTISINDA GEÇMİŞ YILLARDAN AİDAT BORCU OLAN ÜYELERİN ÖDEMELERİNİ YAPINCAYA KADAR KATILDIKLARI ETKİNLİKLERDE MİSAFİR STATÜSÜNDEN ÜCRETLENDİRMELERİ KARARI ALINMIŞTIR.

BU KARAR  YENİ YÜRÜYÜŞ SEZONUNDAN İTİBAREN UYGULANMAYA BAŞLANACAKTIR.

 

ÜYE AİDATI BORCUNU YATIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİME VEYA BANKAYA YATIRABİLİRSİNİZ. BANKA HESAP NUMARAMIZ  ZİRAAT BANKASI KONAK ŞUBESİ İZMİR DOKUZ EYLÜL DAĞCILIK 34795206-5002 (İBAN NO :TR650001000776347952065002)

 

WEB SİTEMİZİ, FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEMEYE VE TELESEKRETERİMİZİ DİNLEMEYE DEVAM EDİNİZ.

SAĞLIK MUTLULUK VE ŞANS SİZİNLE OLSUN